Kurumsal

Kurumsal Bilgiler
Tescil Edilen Ticaret Ünvanı Eko Ege Kırtasiye Ofis Ürünleri Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi
Kuruluş Tarihi 1998
Ticaret Sicil Numarası Merkez-88062-K-7508
Mersis No 0330012358600012
İşletme Merkezi Karacaoğlan Mah. 6169 Sok. No:7-b,7-c Işıkkent Bornova / İzmir
Tescil Edilen İnternet Sitesi www.ekofis.com.tr
Kayitli Elektronik Posta (KEP) Adresi ekoegekirtasiye@hs01.kep.tr
Yönetim Kurulu
Ünvan İsim Soyisim
Başkan Orhan Türk
Başkan Yardımcısı M. Kemal Eşme
Üye Niyazi Hakan PEKER
Üye Kamil ERCAN
Üye Oruç Alper AKCAN
Üye Hakan Türk
Üye Levent ELBİRLİK
Ödenmiş Sermaye 3.750.000 TL

EKO EGE KIRTASİYE OFİS ÜRÜNLERİ SAN.VE TİC.A.Ş. olarak büro ve okul gereçleri üretim ve satışı ile yıllardır kırtasiye sektöründe hizmet vermekteyiz.

Şirketimiz her geçen gün emin adımlarla ilerlemeyi ve beraberinde büyümeyi sektörde kalıcı olmayı hedef edinmiştir.

Günümüz ticari şartlarda kurumsallaşmanın öneminin bilincinde olan firmamız, iş hacmimiz ve kadromuzla kabul gören firma standartlarına ulaşmayı vazgeçilmez şart olarak görmektedir. Şirketimizin devamlılığı, günümüz piyasa şartlarını yakalaması ve başarılı olması için yılların verdiği tecrübe, çalışanlarımız ve iş ortaklarımızın desteği ile bütünleşip sürecektir.

KURULUŞUMUZ 7/10/1998 İzmir
Bu tarihten itibaren varlığını sürdüren firmamız ticaret, kalite, ekip ve güvenilirlik gibi kavramlara farklı bir boyut getirme amacını da misyon edinmiştir.

TİCARET
Firmamız ticareti içi boş bir kavram olarak düşünmeyip buna güvenilirlik ve samimiyet de eklemiştir. Yani ticaret bizim iyi hizmet vermek için aracımızdır, amacımız değil. Bu ana fikirden yola çıkan kurumumuz rakip olarak kendi geçmişini seçmiştir. Bu doğrultuda daha istikrarlı bir yol izlemektedir.

KALİTE
Kalite, ürünlerimizin niteliği dışında; güvendir ve müşterilerimizin yüzüne yansıyan memnuniyettir.

EKİP
Ekibimiz, çalışma prensiplerimizi ve misyonumuzu yansıtan, firmamızın görünen yüzüdür. Bu açıdan kurumumuzun amacını ve hedeflerini özümseyebilen, özgüvenli, birikime sahip, müşteri memnuniyetini esas edinmiş ve ticarete kurumumuz gibi farklı açıdan bakabilen kişilerdir.

GÜVENİLİRLİK
Geçmişimiz geleceğimizin teminatıdır ilkesini esas olan EKO A.Ş. ailesi güvence isteyenlere geçmişini sunmaktadır. Firma olarak şunun farkındayız ki GÜVEN ticarette edinile binecek en büyük BAŞARIDIR. İşte bu noktada temel amacımız ortaya çıkmaktadır.

GÜVEN BAŞARIDIR. GÜVENİNİZİ KAZANMIŞ OLMAKTAN ONUR DUYARIZ.